wtorek, 11 kwietnia 2017

Kolorowy, babeczkowy zawrót głowy

Wczoraj kury tak gdakały, 
nasze jajka oszalały...
malowały się w paseczki, 
i w kółeczka i wstążeczki. 
Teraz wszystkie krzyczą – Hurra! Hurra! 
Wesołego Alleluja


Wielki Postu to czas zastanowienia nad samym sobą i czas niesienia pomocy innym. Fundacja ,,Dr Clown" już tradycyjnie wspólnie z Kulinarnymi „Zetki” z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Krasnymstawie i klasą pierwszą (wychowawca pani Renata Suryś) z Zespołu Szkół Nr 1 w Krasnymstawie przygotowała słodkie świąteczne niespodzianki dla wychowanków domów dziecka i placówek specjalnych na terenie województwa lubelskiego. Kolorowo przyozdobione i zapakowane babeczki wraz z najlepszymi życzeniami świątecznymi zostaną przekazane również małym pacjentom szpitali w Krasnymstawie, Chełmie, Świdniku, Lubartowie, Lublinie i Zamościu itp.
       "Kulinarnych" w tym przedsięwzięciu reprezentowały: panie Agnieszka Pawlas i Katarzyna Oleszczuk oraz uczniowie - Monika Matycz (kl 3k), Jakub Kalman (kl. 2k).
     Najlepsze Życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych wszystkim naszym przyjaciołom i sympatykom składają: Fundacja ,,Dr Clown'' Region Lubelszczyzna, „Kulinarni Zetki” w Krasnymstawie i Zespół Szkół Nr 1 w Krasnymstawie. 

* foto. Przemysław Sarzyński 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz