niedziela, 20 marca 2016

Tęczowe babeczki z "Dr Clown"

Kolorowych jajeczek,
Rozczochranych owieczek,
Rozkicanych króliczków,
Pyszności w koszyczku
I mokrego ubrania
W dniu świątecznego lania!     Okres Wielkiego Postu to czas zastanowienia nad samym sobą i czas niesienia pomocy innym. Fundacja ,,Dr Clown" już kolejny raz wspólnie z klasami gastronomicznymi z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Krasnymstawie i klasą 3a z Zespołu Szkół Nr 1 w Krasnymstawie przygotowała słodkie świąteczne niespodzianki dla wychowanków domów dziecka i placówek specjalnych na terenie województwa lubelskiego. Kolorowo przyozdobione i zapakowane babeczki wraz z najlepszymi życzeniami świątecznymi zostaną przekazane również małym pacjentom szpitali w Krasnymstawie, Chełmie, Świdniku, Lubartowie, Lublinie i Zamościu. 
  "Kulinarnych" w tym przedsięwzięciu reprezentowały: pani Agnieszka Pawlas, Patrycja Opat (kl 4tz), Natalia Basa (kl 3k), Agnieszka Kamińska (kl 3k), Kamila Kasperek (kl 3k), Monika Matycz (kl 2k).
     Najlepsze Życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych wszystkim naszym przyjaciołom i sympatykom składają: Fundacja ,,Dr Clown'' Region Lubelszczyzna, „Kulinarni Zetki” w Krasnymstawie i Zespół Szkół Nr 1 w Krasnymstawie. Brak komentarzy:

Prześlij komentarz